אל תסבלי לבד

לכי לטפל בעצמך

יוכי

אני עוברת עכשיו טיפול רגשי. בגלל שפעם עברתי פגיעה מינית. הרבה שנים סבלתי. אני בטוחה שיש עוד בנות כמוני שעברו פגיעה מינית.
זה יכול לקרות לכולם.

ולכן אני פונה לכל הבנות שסובלות פה.
לכו תעשו משהו עם עצמכן. מבחינה מקצועית, טיפול בהבעה ויצירה (פסיכודרמה, טיפול באומנות, טיפול במוזיקה וכאלה) הכי טוב בטיפול בכאלה דברים.
אבל אם מצאת משהו אחר שעושה לך טוב, זה בסדר. העיקר שיהיה לך טוב.
ואם את הולכת לטיפול ומרגישה עם זה רע, תפסיקי מיד. כי זה לא אמור להיות ככה. את צריכה לחשוב עכשיו רק על טובת עצמך. זה לא אגוצנטריות. זו הדרך. וככה זה יקרה בסוף.. לא אמרתי שזה קל. אני כבר יותר משנה בטיפול, ויש עוד דרך. אפילו עוד הרבה דרך. אבל אני בהתקדמות, ויש שיפור גדול, וכבר יותר טוב לי מפעם. אני פחות סובלת. וזה קשה, יותר קשה מקשה. אבל אני עושה את זה בכוחות על אנושיים, כי אני יודעת, שאחרי שכל הסיפור הזה יהיה בעז"ה מאחורי, ושאני אתחתן עם בעל טוב שלא ישחזר את הפגיעה, ושיהיו לי ילדים בריאים בנפשם, שיזכו לאמא נורמלית, ושגם הם בעז"ה יקימו בתים יציבים ובריאים – אז אני אדע שלא רק את עצמי הצלתי.

כי הוצאתי עולם מלא, מחושך לאור.

שמרי במחברת

לא רשומה עדיין? הרשמי

עוד באותו נושא:

הרבה מלל מבולגן

אבל יש גם דברים מבאסים כמו רגשות שנדחקים ואטימות שנהפכת לדרך חיים סתלבט עם החברות זה שגרה כי להראות את הרגשות שלי בשבילי זו טרחה אז בי כלום לא נגע והכל בסבבה אבל פתאום מישהי באה

הוסיפי את התגובה שלך:

9 תגובות
 1. אני הגב

  מסכימה עם כל מילה

 2. שטערני הגב

  מסכימה לגמריייי

 3. חבדניקית הגב

  אני מורידה בפנייך את הכובע את אמיצה וכל הכבוד!!!

 4. חני הגב

  יאא יוכיי אלופה שאת!! צודקת בכל מילה

 5. חיה אחת הגב

  אני רושמת באמת..
  מה זה פגיעה מינית?

 6. חני הגב

  וואו!
  מדהימה ומרגישים שאת כותבת ממקום של כח.
  שזה הכי מרגש.
  השראה את.

 7. מיטל הגב

  בטח שזה לא קל!
  בטוחה שגם לך למרות שאת מבינה למה התחלת עם זה – לא תמיד את מבינה למה את עדיין ממשיכה ואם יש לך כח לזה.. אבל זה כל כך קריטי להמשך שפשוט כל הכבוד לך על הכח ללכת, להתמיד ולרצות לשנות!!

גלילה לראש העמוד

תודה על נדיבות ליבכם!

כיצד תרצו לתרום?