כתבות אחרונות:

משמאל לימין

זה לא אינטרס, זה כתוב בקוראן. כל התפיסה המוסלמית בזוגיות היא שהאישה רכוש של הבעל בדיוק כמו הסוס שלו

עומדת בזה

איך הצלחת להתגבר על ההרגשה שאת שונה, ולהרגיש שווה בין שוות?

בבידוד:) – 1

אי אפשר שלא היה לתת את המקום לכן, שותפות יקרות, שחלקכן נאלצתן לשהות בבידוד. כמה מהשאלות ששאלתן והנה חיה היקרה הראשונה שענתה לנו:) כשתקראנה את נכתבה היא בדיוק יוצאת לחופשי:) עד כמה שאפשר לקרוא למצב כרגע חופשי;)

חצויה ? – 2

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש למושקי לומר על המציאות הזו שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

חצויה?

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש לחבצלת לומר על חיים עם הורים גרושים שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

אני? מורה??/2

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) היום תתארח אצלנו עוד_מחפשת_שם_מגניב_# קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

אני? מורה??

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) הערב תתארח אצלנו דבורה לאה. קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

יהודיה.

שבוע טוב יקרות, האמת שממש ריגשתן אותי עם הסקרנות שלכן והשאלות המוצלחות כל כך! היה ממש כיף! מצטערת אם היו כאלו שלא עניתי לכל השאלות שלהן…היו הרבה ב"ה 🙂 שיהיה בהנאה!

ריטלין

שבוע טוב שותפות יקרות, קבלו הצצה קטנה לעולם של מי שמתמודד עם קשיי קשב וריכוז בעזרת ריטלין, היה מעניין!:) ענתה לנו על השאלות השותפה "קמומיל", תלמידת כיתה י"ב.

הבת של…/2

הבטחנו 2 חלקים:) אז הנה השני! מבט מבת של מורה:) אמא שלי מחנכת של הכיתה המקבילה שלי.

הבת של…

השבוע קיבלנו כמה וכמה שותפות שביקשו להשתתף במדור ולענות על התשובות שלנו. בחרנו את 2 הראשונות והיום אתן תפגושנה את הראשונה מביניהן (מחילה מכל השאר..) אולי בפעמים הבאות..מזמינה אתכן להציע רעיונות לעוד מרואיינות שמסקרנות אתכן אם

והפעם- דבר המערכת

שבוע טוב יקרות, האמת היא שממש נהניתי מהשאלות שלכן! נתתן הרבה חומר למחשבה:) והרבה תהיות עד כמה אני רוצה לחשוף טפח ולכסות טפחיים. 🙂 בגלל שמתוקף תפקידי אני נמצאת בקשר עם הכותבות לאתר אני חושבת שיהיה

stand up 2/2

כמו שהבטחנו, החלק השני והמעניין לא פחות של הריאיון עם מיכל לויטין:) שיהיה בהנאה!

Stand up 1/2

אתן כבר יודעות.. השבוע אנחנו מארחות את מיכל לויטין עם חיוך גדול:) וכיוון שאתן הייתן מעניינות ויצירתיות בשאלות, מיכל בחרה לענות על כמות נכבדת בהחלט! לפניכן חלק ראשון מתוך שני חלקים. בהנאה:)

עולה חדשה ישנה

השבוע במדור שלנו, לאה, שליחה שעלתה לפני כמה שנים ללמוד כאן בארצנו הקדושה.. אז אמנם היא נשואה+ אבל בהחלט זוכרת את החוויה:)

מי אמר שאני תמיד מחייכת?

השבוע, מתארחת אצלנו בת חן אלישביץ היקרה שהסכימה לשתף אותנו בדרך האישית שלה; הנפילות והקשיים יחד עם השמחה הגדולה שקיימת בה. מוזמנות לקרוא כל מילה, זה שווה את זה:)

ואולי זו המחנכת שלך:)?

שלום גולשות שותפות בדרך:) כיף להתארח במדור החדש שלכן! שמי… ואני ב"ה מחנכת כבר 13 שנים. גילאי תיכון. אין כיתה מסוימת, כי זה פשוט משתנה. השנה אני מחנכת את כיתה … 😉

מטפלת (?) רגשית

כתבה ראשונה למדור שלנו!! הפעם נכיר את מירי היקרה שהסכימה לפתוח לנו חלון לתוך החיים שלה ולמקצוע אותו בחרה. מוזמנות להציץ ולהתרשם 🙂 שתפו אותנו במה שאתן חושבות בתגובות;) הבהרת המערכת: מדובר במטפלת רגשית אחת מני

גלילה לראש העמוד

תודה על נדיבות ליבכם!

כיצד תרצו לתרום?