כתבות אחרונות:

בת יחידה לאחיה / 1

שבוע טוב שותפות יקרות בחלק ראשון של הכתבה המתפרסמת היום, ישיבו לשאלותיכן הבנות היחידות: ברוש, מאחרת קום,

שותפות שליחות 2/2

לפרק האחרון שותפות אהובות, תודה על השאלות המרתקות שהפניתן לחברותיכן השותפות השליחות. והשבוע חלק ב' של הסמפוזיון

שותפות שליחות 1/2

הי שותפות אהובות, תודה על השאלות המרתקות שהפניתן לחברותיכן השותפות השליחות. דמיינו במה ועליה שולחן סימפוזיון מעוצב, אורות בוהקים מסביב, שלושה מיקרופונים חורקים… נכנסתן לאוירה? מצויין. יושבות איתנו אוריה, מירי ו'גלים מתנפצים', כן מה רצית לומר?

המנהלת / 2

לפרק הקודם שבוע טוב שותפות יקרות חלק ב' ואחרון של השאלות שלכן למנהלת האנונימית – אמיתית. תודה על השאלות הכנות והמעניינות, המנהלת השתדלה לענות לרובן, בתנאי שלא חזרו על עצמן או שהיו רלוונטיות אליה. מוזמנות לקרוא

המנהלת / 1

שבוע טוב שותפות יקרות חלק א' של השאלות שלכן למנהלת האנונימית (אך האמיתית לחלוטין, תסמכו עלינו). העליתן שאלות יפות ומעניינות, והיא ענתה עליהן בכנות הנדרשת. כפי שצפינו, הרבה מכן הפנו שאלות שיכולות להיות מתאימות דווקא למנהלת

בניין עדי עד 2/2

שבוע טוב שותפות יקרות, חלק ב' של השאלות שלכן לשדכנית פרומה ליפסקר שהסכימה לענות עליהן בכזו שמחה ותחושת שליחות:) זו ההזדמנות שלכן להודות לה, במערכת התגובות ואם יש לכן שאלות נוספות שיצדיקו חלק נוסף.. אנחנו כאן:)

בניין עדי עד 1/2

שבוע טוב שותפות יקרות, שלחתן לנו הרבה שאלות והיה קשה לבחור מתוכן רק 10 לחלק א'. השדכנית פרומה ליפסקר הסכימה לענות על השאלות שלכן בשמחה:) מעניין לשמוע מה אתן אומרות, מחכות לכן, במערכת התגובות.

2 זה יותר מ1

מי ידע שהנושא תאומות כל כך מסקרן?כנראה שאתן;) שלחתן לנו מבול של שאלות והיה קשה לבחור את המובחרות ביניהן עבור כתבה אחת, לכן בחרנו לפצל את השאלות בין משיבות שונות ונפרסם את התשובות בהדרגה. קבלו את המשיבה

שאלות למשפיעה:)/2

שבוע טוב שותפות, כמו שהבטחנו חלק ב' בנושא המשפיעה:) והפעם משפיעה נוספת, אנונימית שמה;)

שאלות למשפיעה:)

שבוע טוב יקרות, השבוע, באמת הפצצתן ב"ה עם הרבה סקרנות, זה לא סוד שבאתר שלנו הנושא משפיעה זוכה להתעניינות גדולה (לפני הקורונה לפחות) והנה איפשרנו לכן הצצה מסוימת עם זווית ראיה אישית אמנם ועדיין אני בטוחה

יצאתי מ..הכפר הערבי

שבוע טוב ומועדים לשמחה, שותפות יקרות! השבוע, מתארחת במדור שלנו אורנה (שם בדוי) שאמנם כעת היא בראש משפחה חרדית לא קטנה, אבל עד לפני כמה שנים, היא הייתה במקום אחר לגמרי. תצטרפו אלינו כדי לשמוע ממנה על

אחות מיוחדת2X

אחות מיוחדת נוספת, לאה🙂 שנותנת לנו הצצה לחיים עם 2 אחים מיוחדים!! קריאה מהנה:)

אחות מיוחדת:)

וואו. השבוע הפצצתן בשאלות. כנראה שהנושא מעניין אתכם במיוחד:) אז הפעם חילקנו את השאלות בין מספר שותפות שהתנדבו לתת לנו הצצה על ההתמודדות המשפחתית שלהן. הראשונה לענות על התשובות זו שרה היקרה, שיש לה אח קטן

שינוי שכזה – 2

אז מה השינוי שעברת? האמת היא שהשאלות היו כל כך טובות שרצינו לתת עוד הזדמנות לשותפה לענות עליהן. קבלו את אפרת🙂

שינוי שכזה

השבוע מתארחת במדור שלנו חיה רחל המדהימה שבאה לספר על השינוי שעברה.. מבית יעקב ישירות ל… חב"ד. לי היה מעניין. לכן? 🙂

בבידוד:) – 1

אי אפשר שלא היה לתת את המקום לכן, שותפות יקרות, שחלקכן נאלצתן לשהות בבידוד. כמה מהשאלות ששאלתן והנה חיה היקרה הראשונה שענתה לנו:) כשתקראנה את נכתבה היא בדיוק יוצאת לחופשי:) עד כמה שאפשר לקרוא למצב כרגע חופשי;)

חצויה ? – 2

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש למושקי לומר על המציאות הזו שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

חצויה?

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש לחבצלת לומר על חיים עם הורים גרושים שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

אני? מורה??/2

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) היום תתארח אצלנו עוד_מחפשת_שם_מגניב_# קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

אני? מורה??

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) הערב תתארח אצלנו דבורה לאה. קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

יהודיה.

שבוע טוב יקרות, האמת שממש ריגשתן אותי עם הסקרנות שלכן והשאלות המוצלחות כל כך! היה ממש כיף! מצטערת אם היו כאלו שלא עניתי לכל השאלות שלהן…היו הרבה ב"ה 🙂 שיהיה בהנאה!

ריטלין

שבוע טוב שותפות יקרות, קבלו הצצה קטנה לעולם של מי שמתמודד עם קשיי קשב וריכוז בעזרת ריטלין, היה מעניין!:) ענתה לנו על השאלות השותפה "קמומיל", תלמידת כיתה י"ב.

הבת של…/2

הבטחנו 2 חלקים:) אז הנה השני! מבט מבת של מורה:) אמא שלי מחנכת של הכיתה המקבילה שלי.

גלילה לראש העמוד

תודה על נדיבות ליבכם!

כיצד תרצו לתרום?