כתבות אחרונות:

2 זה יותר מ1

מי ידע שהנושא תאומות כל כך מסקרן?כנראה שאתן;) שלחתן לנו מבול של שאלות והיה קשה לבחור את

שאלות למשפיעה:)/2

שבוע טוב שותפות, כמו שהבטחנו חלק ב' בנושא המשפיעה:) והפעם משפיעה נוספת, אנונימית שמה;)

שאלות למשפיעה:)

שבוע טוב יקרות, השבוע, באמת הפצצתן ב"ה עם הרבה סקרנות, זה לא סוד שבאתר שלנו הנושא משפיעה זוכה להתעניינות גדולה (לפני הקורונה לפחות) והנה איפשרנו לכן הצצה מסוימת עם זווית ראיה אישית אמנם ועדיין אני בטוחה

יצאתי מ..הכפר הערבי

שבוע טוב ומועדים לשמחה, שותפות יקרות! השבוע, מתארחת במדור שלנו אורנה (שם בדוי) שאמנם כעת היא בראש משפחה חרדית לא קטנה, אבל עד לפני כמה שנים, היא הייתה במקום אחר לגמרי. תצטרפו אלינו כדי לשמוע ממנה על

אחות מיוחדת2X

אחות מיוחדת נוספת, לאה🙂 שנותנת לנו הצצה לחיים עם 2 אחים מיוחדים!! קריאה מהנה:)

אחות מיוחדת:)

וואו. השבוע הפצצתן בשאלות. כנראה שהנושא מעניין אתכם במיוחד:) אז הפעם חילקנו את השאלות בין מספר שותפות שהתנדבו לתת לנו הצצה על ההתמודדות המשפחתית שלהן. הראשונה לענות על התשובות זו שרה היקרה, שיש לה אח קטן

שינוי שכזה – 2

אז מה השינוי שעברת? האמת היא שהשאלות היו כל כך טובות שרצינו לתת עוד הזדמנות לשותפה לענות עליהן. קבלו את אפרת🙂

שינוי שכזה

השבוע מתארחת במדור שלנו חיה רחל המדהימה שבאה לספר על השינוי שעברה.. מבית יעקב ישירות ל… חב"ד. לי היה מעניין. לכן? 🙂

בבידוד:) – 1

אי אפשר שלא היה לתת את המקום לכן, שותפות יקרות, שחלקכן נאלצתן לשהות בבידוד. כמה מהשאלות ששאלתן והנה חיה היקרה הראשונה שענתה לנו:) כשתקראנה את נכתבה היא בדיוק יוצאת לחופשי:) עד כמה שאפשר לקרוא למצב כרגע חופשי;)

חצויה ? – 2

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש למושקי לומר על המציאות הזו שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

חצויה?

שבוע טוב שותפות, בטור שלנו השבוע נשמע מה שיש לחבצלת לומר על חיים עם הורים גרושים שכ"כ עניינה אתכן, השותפות שלנו. נשמח לשמוע אתכן במערכת התגובות שלנו:) שבוע טוב!

אני? מורה??/2

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) היום תתארח אצלנו עוד_מחפשת_שם_מגניב_# קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

אני? מורה??

השבוע אנחנו מארחות בפינה שלנו צמד! 2 סמינריסטיות מקסימות מהשותפות באתר שהסכימו לחשוף קצת מהנעשה בסמינר:) הערב תתארח אצלנו דבורה לאה. קריאה מהנה! נשמח לשמוע את דעתכן בתגובות;)

יהודיה.

שבוע טוב יקרות, האמת שממש ריגשתן אותי עם הסקרנות שלכן והשאלות המוצלחות כל כך! היה ממש כיף! מצטערת אם היו כאלו שלא עניתי לכל השאלות שלהן…היו הרבה ב"ה 🙂 שיהיה בהנאה!

ריטלין

שבוע טוב שותפות יקרות, קבלו הצצה קטנה לעולם של מי שמתמודד עם קשיי קשב וריכוז בעזרת ריטלין, היה מעניין!:) ענתה לנו על השאלות השותפה "קמומיל", תלמידת כיתה י"ב.

הבת של…/2

הבטחנו 2 חלקים:) אז הנה השני! מבט מבת של מורה:) אמא שלי מחנכת של הכיתה המקבילה שלי.

הבת של…

השבוע קיבלנו כמה וכמה שותפות שביקשו להשתתף במדור ולענות על התשובות שלנו. בחרנו את 2 הראשונות והיום אתן תפגושנה את הראשונה מביניהן (מחילה מכל השאר..) אולי בפעמים הבאות..מזמינה אתכן להציע רעיונות לעוד מרואיינות שמסקרנות אתכן אם

והפעם- דבר המערכת

שבוע טוב יקרות, האמת היא שממש נהניתי מהשאלות שלכן! נתתן הרבה חומר למחשבה:) והרבה תהיות עד כמה אני רוצה לחשוף טפח ולכסות טפחיים. 🙂 בגלל שמתוקף תפקידי אני נמצאת בקשר עם הכותבות לאתר אני חושבת שיהיה

stand up 2/2

כמו שהבטחנו, החלק השני והמעניין לא פחות של הריאיון עם מיכל לויטין:) שיהיה בהנאה!

Stand up 1/2

אתן כבר יודעות.. השבוע אנחנו מארחות את מיכל לויטין עם חיוך גדול:) וכיוון שאתן הייתן מעניינות ויצירתיות בשאלות, מיכל בחרה לענות על כמות נכבדת בהחלט! לפניכן חלק ראשון מתוך שני חלקים. בהנאה:)

עולה חדשה ישנה

השבוע במדור שלנו, לאה, שליחה שעלתה לפני כמה שנים ללמוד כאן בארצנו הקדושה.. אז אמנם היא נשואה+ אבל בהחלט זוכרת את החוויה:)

מי אמר שאני תמיד מחייכת?

השבוע, מתארחת אצלנו בת חן אלישביץ היקרה שהסכימה לשתף אותנו בדרך האישית שלה; הנפילות והקשיים יחד עם השמחה הגדולה שקיימת בה. מוזמנות לקרוא כל מילה, זה שווה את זה:)

ואולי זו המחנכת שלך:)?

שלום גולשות שותפות בדרך:) כיף להתארח במדור החדש שלכן! שמי… ואני ב"ה מחנכת כבר 13 שנים. גילאי תיכון. אין כיתה מסוימת, כי זה פשוט משתנה. השנה אני מחנכת את כיתה … 😉

גלילה לראש העמוד